PL / EN

Blog

swiss_contribution_logo_kszf

Konferencja podsumowująca Projekt.

Konferencja podsumowująca Projekt. W dniu 29 marca 2017 roku odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” realizowany w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w latach 2012 – 2017. Podstawowym celem projektu była  poprawa stanu naturalnego środowiska i podniesienie świadomości o szkodliwości azbestu wśród mieszkańców województwa małopolskiego. Rzeczowym […] ( ... )
dscn5806

Lekcje edukacyjno-promocyjne w Gminach Wolbrom, Klucze, Bukowno

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego pracownicy Biura Głównego Projektu ruszyli z akcją edukacyjno-promocyjną. W dniach 29.09.2016r. oraz 03-04.11.2016r przeprowadziliśmy lekcje edukacyjno-promocyjne w gminach Wolbrom, Klucze oraz Trzciana w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”. Prezentacja interaktywna została przedstawiona w poniższych szkołach: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wolbromiu – Gmina Wolbrom Zespół […] ( ... )
dscn5469

Spotkania na imprezach plenerowych 2016r.

W okresie od 25.06.2016r. do 12.08.2016r. podczas imprez plenerowych organizowanych w gminach partnerskich promowano projekt „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”, finansowany przez Szwajcarsko-Polski Program Współpracy „ Swiss Contribution”. Pracownicy Biura Głównego Projektu spotkali się z mieszkańcami poniższych Gmin: Gmina Trzciana  – „Piknik Rodzinny” Gmina Wolbrom – „Bieg Uliczny” Gmina Zawoja […] ( ... )
DSCN5073

Spotkania edukacyjno-promocyjne Gmina Szaflary, Bukowina Tatrzańska, Miasto Mszana Dolna, Mogilany

W dniach 08-09.06.2016r. oraz 15-16.06.2016r. na ponowne zaproszenie Koordynatorów Gminnych ds. usuwania azbestu zostały przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Borze Gmina Szaflary, Szkole Podstawowej im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach Gmina Bukowina Tatrzańska, Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Gminie Mszanie Dolnej oraz w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie Gmina Mogilany szkolenia na […] ( ... )
Podpisanie umowy

Podpisanie umowy z Wykonawcą usługi „Demontaż, transport i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest w roku 2016”

W dniu 23-05-2016 Andrzej Gorzkowicz burmistrz Miasta i Gminy Szczucin podpisał umowę na wykonanie usługi pn. „Demontaż, transport i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest w roku 2016”. Wykonawcą usługi wybranym w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest firma Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Dobrów 8, 28-412 Tuczępy. Prace będą wykonywane do 2016-11-30. ( ... )
DSCN4921

Spotkania edukacyjno-promocyjne Gmina Chełmiec i Łukowica

Gmina Szczucin jako Instytucja Realizująca w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” jest zobowiązana do przeprowadzania na terenie gmin partnerskich akcji edukacyjnych mających na celu uświadomienie jak największej liczbie mieszkańców o zagrożeniu jakie niesie ze sobą AZBEST. W dniach 19-20.05.2016r. odwiedziliśmy dwie szkoły gminy Chełmiec i Łukowica tj.: Szkoła […] ( ... )
swiss_contribution_logo_kszf

III Edycja konkursu – Zakończona

III Edycja konkursu została zakończona Wkrótce skontaktujemy się ze Zwycięzcami. Dziękujemy Wszystkim za udział. ( ... )
DSCN4609

Spotkania edukacyjno-promocyjne w Gminie Bukowno oraz Klucze

W dniach 10-11.05.2016r. przeprowadziliśmy lekcje edukacyjno-promocyjnych w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”. Odwiedziliśmy Gminy Bukowno oraz Klucze. 1. Zespół Szkół Nr 1 w Bukownie – 32-332 Bukowno, ul. Szkolna 8 2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach ul. Zawierciańska 30 Szkolenia miały charakter interaktywny i były […] ( ... )
DSCN4573

Spotkania edukacyjno-promocyjne w Gminach Zabierzów i Iwanowice

W dniach 28-29.04.2016r. przeprowadziliśmy lekcje edukacyjno-promocyjne w gminach Zabierzów i Iwanowice w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”. Prezentacja interaktywna została przedstawiona w poniższych szkołach: 1. Szkoła Podstawowa w Zabierzowie, ul. Szkolna 50, 32-080 Zabierzów 2. Gminny Zespół Szkół w Iwanowicach, 32-095 Iwanowice Uczniowie oraz nauczyciele z gmin: Zabierzów […] ( ... )
DSCN4352

Spotkania edukacyjno-promocyjne w Gminach: Mszana Dolna Miasto, Ochotnica Dolna, Nawojowa

Aby skuteczniej oddziaływać na świadomość zagrożeń ze strony odpadów azbestowych przy realizacji Projektu prowadzona jest szeroka edukacja i promocja wśród mieszkańców gmin partnerskich. W dniach 15.04.2016r. oraz 21-22.04.2016r. przeprowadziliśmy szereg lekcji edukacyjno-promocyjnych w projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”. Odwiedziliśmy Gminy Mszana Dolna Miasto, Ochotnica Dolna, Nawojowa: Zespół Szkół […] ( ... )
www.swiss-contribution.admin.ch/poland                               www.programszwajcarski.gov.pl                                      www.szczucin.pl