PL / EN

Meta kolarskiego wyścigu górskiego i wielka ludyczna feta

5794_DSCN1539

W niedziela 14 czerwca zostaliśmy zaproszeni do Starego Sącza gdzie czekały na nas nadzwyczajne atrakcje. Finiszował 53. Małopolski Wyścig Górski, później odbyła się piąta odsłona Lachowskiej Michy, wielkiej ludycznej imprezy z tradycyjną kuchnią regionalną i występami wielu zespołów.

W ramach „Lachowskiej michy” urządzono na rynku kilkanaście stoisk z rozmaitymi potrawami regionalnymi przygotowanymi przez sołectwa Gminy Stary Sącz oraz dużą scenę. W programie imprezy były występy kilku tanecznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz wokalno-instrumentalnego POISON z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, zespołu regionalnego STAROSĄDECZANIE i kapeli folkowej CYJE ZBÓJE.
Na imprezie mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami na temat naszego Projektu.   Jak zwykle byliśmy bardzo ciepło przyjęci. Uczestnikom niedzielnej imprezy rozdawaliśmy ulotki i gadżety promocyjne.

Zapraszamy do galerii zdjęć dostępnej tutaj.

Komentarze nie są dozwolone.

www.swiss-contribution.admin.ch/poland                               www.programszwajcarski.gov.pl                                      www.szczucin.pl